![]() |
Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )
![]() |
![]()
Сообщение
#1
|
|
![]() Житель ![]() ![]() ![]() Группа: Пользователи Сообщений: 184 Регистрация: 17.1.2016 Из: Коломия Авто:Nexia 1.5 16V Пол: ![]() ![]() |
Питання до більш досвідчених одноклубників. Почну спочатку. В наявності маю Нексію 150 , з двигуном A15MF. Тобто 1,5 16-ти клапанна. В даний час знято КАТАЛІЗАТОР , заглушено клапан ЕГР , сапун випущено в атмосферу а дирочка на патрубку заглушена. Також встановлено прошивку Р9. Катаюсь на прошивці ЕКОНОМ. Машинка їде добре, але на добрій дорозі (яких дуже мало ), при швидкості 80-90 км/год і мінімальному газі , загорається чек. Також загорається , якщо натиснути тапком газ і трохи потримати. Тобто при різкому наборі швидкості , або обгоні. Самодіагностика показує помилку 44. Згідно таблиці , це - бідна суміш. Хоча судячи по кольору свічок та БК суміш не є бідною. Коли чек не світить , то розхід при 80 км/год 5,7 . А коли засвічується то 6,6 л/100.
Хто підкаже як бути в такому випадку ? Де шукати проблему ? -------------------- Myroslav
|
![]() |
|
|
|
![]() |
![]()
Сообщение
#2
|
|
![]() Житель ![]() ![]() ![]() Группа: Пользователи Сообщений: 184 Регистрация: 17.1.2016 Из: Коломия Авто:Nexia 1.5 16V Пол: ![]() ![]() |
Від завтра перейду на режим СПОРТ. Цікаво буде порівняти розхід. Борт.напруга нормальна. Вольтметр показує від 13,8 до 14,3 В , залежно від нагрузки.
-------------------- Myroslav
|
![]() |
|
|
|
![]() ![]() |
Текстовая версия | Сейчас: 16.6.2025, 1:33 |
Разработка сайта: JetBrain, 2008 |