Западные СМИ про вероятный курс Украины после выборов:
...
"Олігархи вважають, що їхнє подальше процвітання можливе лише за умови приборкання корупції, посилення ринкового курсу й інтеграції України до ЄС", - пише він і додає, що "Регіони" навчилися успішно користуватися демократичними правилами гри.
"Після політичних невдач Януковича в 2005 і 2007 роках Кремль поставився до нього і його союзників зневажливо", - стверджує автор. "Регіони" дистанціювалися від Москви, і тепер, в умовах економічної кризи, Янукович налаштований співпрацювати з Заходом.
На думку автора, якщо в Україні виникне широка коаліція, то нарешті почнеться період політичної стабільності і консенсусу в царині економічного курсу.
"За іронією долі, це значить, що президентство Януковича більше наблизить обіцянки "помаранчевої революції" до здійснення, ніж недружнє правління Ющенка й Тимошенко", - пише автор
...
Источник:
http://pravda.com.ua/news/2010/02/8/4736062/У меня много знакомых, в том числе и я сам, которые в свое повелись на идеи оранжевой революции, а теперь переосмыслили свой выбор и сделали его в пользу Яныка.