Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: На Ваш розсуд
Ukrainian NEXIA CLUB (Украинский Нексия Клуб) > Тюнинг > Стайлинг и тюнинг
Jurek
Випадково натрапив на таку штукенцію - тримач для документів Daewoo Nubira J100 (Nubira I) Код по каталогу 96237109. Дісталась вона мені забезплатно.
Сьогодні прикріпив тимчасово для примірки на скотч на фото видно, що навіть ще не помив і не почиститив її.
Як вважаєте - залишити, чи зняти?
roma
Цитата(Jurek @ 6.5.2014, 17:15) *
Випадково натрапив на таку штукенцію - тримач для документів Daewoo Nubira J100 (Nubira I) Код по каталогу 96237109. Дісталась вона мені забезплатно.
Сьогодні прикріпив тимчасово для примірки на скотч на фото видно, що навіть ще не помив і не почиститив її.
Як вважаєте - залишити, чи зняти?

Нормально, у меня карточки в пепелнице болтаются.
Dissa
У меня там очечник висит. А так пусть остается, место все же гуляет. Нычка будет. ag.gif
Jurek
Цитата(Dissa @ 6.5.2014, 17:36) *
У меня там очечник висит. А так пусть остается, место все же гуляет. Нычка будет. ag.gif

Бокс для окулярів в мене разом зі штурманським плафоном, а ничка ag.gif я після того, як поставив консоль з підлокіттям від есперо, тепер в ньому риюсь в пошуках всяких дрібниць (карток, талонів на бензин, ключів від гаража). В Нексії небагато місць для всяких дрібниць, так що думаю залишити цю кишеньку, хоча треб абуде щось мудрувати з кріпленнями і кольором він відрізняється від потолочних ручок.
andrey180677
Цитата(Jurek @ 6.5.2014, 18:30) *
Бокс для окулярів в мене разом зі штурманським плафоном, а ничка ag.gif я після того, як поставив консоль з підлокіттям від есперо, тепер в ньому риюсь в пошуках всяких дрібниць (карток, талонів на бензин, ключів від гаража). В Нексії небагато місць для всяких дрібниць, так що думаю залишити цю кишеньку, хоча треб абуде щось мудрувати з кріпленнями і кольором він відрізняється від потолочних ручок.

А штурманский плафон с какого авто?

Jurek
з Chevrolet Tacuma
Dissa
Фотку скинь, как в салоне стал.
traffic
Плафон такой? 96264360
Jurek
Якось так
traffic
Да, тоже интересно как встал и зачем центральная кнопка...

По цвету сошлось с остальной пластмассой в салоне?
Jurek
Помістився впритик на вигибі між козирьками і по глубині. Бокс для окулярів плавно відкривається після натискання на нього. Центральної кнопки немає. Там заглушка, кнопка є у версій з люком для відкривання - закривання цього люка. По кольору - темніший за стандартний пластик в салоні, але в планах перефарбувати його, центральний плафон і кишеньку для документів в один колір.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.