Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Захист картера - ваші думки
Ukrainian NEXIA CLUB (Украинский Нексия Клуб) > Технический раздел > Двигатель и трансмиссия
kabol
тема думаю не раз підіймалась, але - в мене пластикові бризговики двигуна позагинались вниз, і потріскались, я їх повідрізав трохи, але вони вже просто скоро в порох порозсипаються, нові купити можна - щось 250 грн за 2 виходить, і тут я задумався - мені пропонували захист стальний піддона щось за 350-400 грн, так от і я думаю - може краще купити таку пластину?))? хто як думає!)?! їжжу майже весь час місто за місто, по селам і землі рідко, але буває!! бризговики полюбому треба, бо без них двигло засерається просто миттєво.....
traffic
Залізна пластина не замінює пластикові бризговики, а лише доповнює.
Мене вона пару раз спасла від заміни піддона картера (+ евакуатор та куча потраченого часу).
Крім того такий захист дещо знижує дорожній просвіт.
Neighbor
traffic правий. А ще вона підтримую і захищає краї пластикових.
В мене від фірми кольчуга, брав майже зразу після купівлі авто. Ставив своїми силами. Дуже задоволений. Рятувала багато разів навіть на "асфальті" і міських "дорогах".
kabol
ну ясно, просто вчепивши металеву я б прижав старі пластикові і все)) але от думаю, чи то не хлам якийсь за 350 грн,)?)?
Dissa
У меня тоже стоит, тяжелая, но того стоит.
nac67
Безусловно, защита картера - необходимая вещь.
Neighbor
Цитата(kabol @ 18.5.2013, 0:07) *
ну ясно, просто вчепивши металеву я б прижав старі пластикові і все)) але от думаю, чи то не хлам якийсь за 350 грн,)?)?

Треба бачити вживу.
В мене така.

Єдиний недолік іноді треба знімати і рівняти заднє кріплення (планку), бо від навантажень та ударів прогинається і починає труба вихлопної по ній стукати.

ЗІ. Взагалі тут уже повно подібних тем
traffic
У тих, що зараз ставлять узбеки заднє кріплення стоїть зразу за болтами на пластині і тому не гнеться.
В мене майже така сама (отвору по центру немає).
Lafaet
я вот тоже сейчас думаю об установке защиты. хотя и ездить буду практически по городу, но с такими дорогами...
traffic
Даже от кирпича спасает wink.gif
mad
Підтримую, у мене одразу з салону поставили Кольчугу. Так, трошки з'їдає кліренсу але, якщо гупнув на ямі, то не боїшся, що "вже приїхав" + вона таки трошки може притримати пластиковий захист. Я зимою здавав назад в колії, зачепив за брилу льоду і прорвалося заднє пріпленя пластикового захисту (нещодавно поставив більшу шайбу і все ок) так от думаю, що якби не було Кольчуги то я б її і зовсім відірвав би з такою зимою.
До речі про цеглину, нещодвано спасло і від високо піднятого люку каналізаційного... можливо яби захисту не було то я би його проїхав і не зачипив, а можливо і зачепив би... коротше краще з ним ніж без, моя думка.
vlad
Смотря по состоянию, я б старые брызговики оставил и прижал защитой. За 350 - не знаю, смотреть надо, в крайнем случае можно и подрихтовать.
С защитой клиренс немного поменьше, но не критично, ставили узбеки, по установке нареканий нет - семь лет уже ничего не чиркает и не гнется. Двигатель с ней реально чище и суше, удар от кирпича держит.
Mad, про зиму согласен, видел много нексий с волочащейся оторванной пластиковой защитой, и по колеям спокойнее, знаешь, что об лед чиргикает защита, а не поддон.
Neighbor
Цитата(traffic @ 18.5.2013, 10:36) *
Даже от кирпича спасает wink.gif

Я колись навмисне на такий наїхав десь на 30 км/год, то він розлетівся на кусочки.
andrey180677
Цитата(Neighbor @ 18.5.2013, 13:07) *
Я колись навмисне на такий наїхав десь на 30 км/год, то він розлетівся на кусочки.


plus.gif Рисковый, однако ag.gif
Neighbor
Цитата(andrey180677 @ 18.5.2013, 13:12) *
plus.gif Рисковый, однако ag.gif

Да не очень, просто один раз (на мокрой грунтовой дороге) буксанул при трогании под горку и снесло одним колесом в канаву. Авто лежало на защите. Поэтому я в ней уверен, да и интерес появился когда увидел кирпич
Neo
защиту конечно поставь, не пожалеешь, у нас дороги не автобан avt07.gif yes.gif
kabol
просто якщо я не помиляюсь кольчуга коштує приблизно 500-600грн, а мені за 350 запропонували захист якийсь наш запоріжський....ніби товщина 2 мм ....чи варто її ставити?*!?! чи це фуфло?))?
nac67
Цитата(kabol @ 23.5.2013, 23:38) *
просто якщо я не помиляюсь кольчуга коштує приблизно 500-600грн, а мені за 350 запропонували захист якийсь наш запоріжський....ніби товщина 2 мм ....чи варто її ставити?*!?! чи це фуфло?))?

Главное, чтобы крепеж был надежным. За "Кольчуги" дерут как за бренд. Я два года назад купил на Аукре за 250 новую, только вот кто производитель, не обратил внимание. Ни сколько не жалею.
Neighbor
Цитата(kabol @ 23.5.2013, 23:38) *
...

Треба подивитися, потрогати і т.д. Можливо приміряти, бо раптом десь отвір на кріплення не співпаде.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.