Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Говерла
Ukrainian NEXIA CLUB (Украинский Нексия Клуб) > Nexia клуб > Автопутешествия и автотуризм
Neighbor
2 вересня 2012 року здійснилась невеличка мрія: я побував на Говерлі.
Фото в галереї http://nexia-club.com.ua/index.php?autocom...m&album=327
Це сама висока гора на Україні (2061 м над рівнем моря).
Їхали всім сімейством (я, дружина і донька 3,5 роки) і друзі (сім'я з малим 4 роки)
Після повроту на Говерлу (між селами Ворохта і Кривопілля) стоїть пункт оплати (діти 7+років по 10 грн, дорослі 20 грн.) і 8 км гравійного бездоріжжя (до цього був асфальт), теж зі своїми пригодами.

На фото тільки початок, чим далі тим "дорога" гірше.
Потім залишаємо авто (до вершини 4-4,5 км) і йдемо на гору.
Проходимо міні-міні ринок з сувенірами і медалями "За подолання Говерли" (тобто можна вже й не лізти tongue.gif ). Далі 400-500 метрів лісом і роздоріжжя на синій (важчий і коротший) та зелений (легший і довший). Ми туди йшли по зеленому, а ветались по синьому.

Спостереження: ті хто вертались по зеленому не дійшли до вершини ag.gif
Далі лісом, потім каміння і перший стовп (де багато хто повертається). Я горжусь своєю сім'єю, що ми пішли далі.

Йдемо далі, по поверхні з каменю і трохи землі.
Вершина!!!



Пам'ятник де лежала земля з різних міст України

Я на вершині

Діля зворотній (синій) маршрут до будівлі з червоним дахом

Він спочатку пологий а потім трохи скелястий, але я з дочкою спускались весело, обганяючи багатьох людей.

Піднімалися десь 3-3,5 години, спускалися близько 2 годин.
Йти було цікаво й весело. Дружині й донці дуже сподобалось, правда менша більшість часу їхала на мені.

П.С. Йти легше буде тим хто може пройти просто дорогою 7-8 км без зупинок і перекурів менше ніж за 1,5 години.
_arturro_
Молодці!!!
mad
Мега!!!
Був на Говерлі десь в 99 році з палатками, ходили по горах 2 тижні, спочатку нив ( було важко +25кг за плечима в армійському рюкзаку), а потім наче втягнувся smile.gif круто там, дуже гарно!
Jurek
"І я там був мед-пиво пив"
Теж цього року з сімейством був в Карпатах.
Проїхали по кругу Коломия - Шешори - Косів - Верховина - Поляниця(Буковель) - Ворохта(Говерла) - Яремче - Бистриця.
Переїхали 3 перевали:Буковецький (Косів - Верховина 835 м р м) Кривопільський (Верховина - Ворохта 1013 м. р.м.) і Яблунецький (931 м.р.м.)
Neighbor
Я вирішив в гори хоча б 3-4 рази на рік їздити. І хоч 1-2 рази на кілька днів, навіть задумався купити якийсь будиночок.
Neighbor
Переглядав фото, вирішив закинути ще одне, я дуже давно хотів таке зробити.
Воно тільки зменшене і обрізане + підпис
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
bblucky
Очень красиво! Спасибо!
Иван Шалякин
Машина на картинке просто класс
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.