IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

> Может кто подскажет сколько нынче стоит сайт сделать
road
сообщение 19.10.2018, 21:11
Сообщение #1


_
*******

Группа: Администраторы
Сообщений: 5181
Регистрация: 27.1.2008
Из: киев
Пол:



Господа может кто подскажет по чем нынче стоит сделать сайт, не витрину, а функциональный сайт автомагазина, может кто то занимается и может сделать за вменяемые деньги. буду благадарен за информацию и за пощь.
Только если можно без ссылок и спама и то и то буду удалять.


--------------------

автомагазин запчастей на ул. Российская, 45-в

автозапчасти запчасти автомагазин нексия ланос лачетти такума киахундай сеед маджентис акцент гетц таксон элантра I30 ходовая мотор шаровая опора наконечники рулевых тяг фильтр подшипник тормозные диски колодкистойки стабилизатора втулки стабилизатора сайлентблоки опоры амортизаторов свечи зажигания подушка двигателя направляющие суппорта ремкомплекты суппортов пыльники отбойники амортизаторов реле поворотов
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение
 
Начать новую тему
Ответов
Купил NEXIA
сообщение 31.1.2019, 10:56
Сообщение #2


Житель
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 232
Регистрация: 26.10.2012
Из: Киев
Авто:Nexia SOHC N150
Пол:



Ні, це не до мене. Але я підкажу, що вимагати від розробників вашого сайту.
Ваша "база даних" (список того, що у вас є в продажу, що можете поставити за скільки там днів, розміри, вага, ціна, доставка, і ще якісь ваші параметри повинні зберігатись ц вас у зручній, звичній для вас формі (Excel, чи Access, ще ще щось улюблене) повинно БЕЗ ПРОБЛЕМ, і легко, і просто сихронізуватись з тим, що висить на вашому сайті в Інтернеті. Щось змінилось за день у вашій базі, а ви зранку за 5 хвилин, простою дією синхронізували зміни з власним сайтом.
Якщо розробник каже "суп окремо, мухи окремо", а метадані треба змінювати окремо, а є ще якась причина, то вам треба інший розробник.
Далі. Пошук по сайту - не по точному зразку, а більш хороший пошук, який дозволяє неповне співпадіння. Ваші покупці - не професіонали, і можуть не побачити те, що на сайті насправді є.
Далі. Зворотний зв'язок, з прогинанням під покупця: чи через зворотній дзвінок, чи через улюблений месенджер покупця, чи через пошту з негайним інформуванням когось, щоб відповідав, і не губив покупця.
Далі. На біду, сайт має бути адаптованим під мобільний варіант, і роботи-пошуковці повинні вважали мобільний варіант так само коректним, і щоб карта сайту була зформована не в якомусь році, а відповідала будь-яким поточним змінам на сайті.
Далі. Ще й сторінки, присвячені вашому сайту, в соціальних мережах.
І форум на сайті бажаний, хоча в наш час розкрутити форум дуже нелегко.
До речі, я перечислив не всі бажані пункти. Словом, це не до мене. А сайт про годування котів чи вирощування квітів сміливо замовляйте комусь за 200-300$.


--------------------
Перейти в начало страницы
Вставить ник
+Цитировать сообщение

Сообщений в этой теме


Ответить в данную темуНачать новую тему
2 чел. читают эту тему (гостей: 2, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



Текстовая версия Сейчас: 19.4.2024, 23:40
Разработка сайта: JetBrain, 2008